Jump menu

Main content |  back to top

Basın Bültenleri

Shell Madeni Yağlar, WIN ‘09 fuarlarında ileri teknoloji endüstriyel yağlama çözümlerini ve hizmetlerini paylaştı

Avrasya’nın en büyük endüstriyel organizasyonuna Shell Madeni Yağ ürünlerindeki teknolojik yenilik ve gelişmeler damga vurdu

Endüstriyel alanda Avrasya’nın en büyük organizasyonu olan ve 7 farklı sektörü aynı çatı altında buluşturan WIN Dünya Endüstri fuarları (World of Industry) 70 ülkeden yoğun katılımla İstanbul’da başladı. Müşteri odaklı ürün portföyü ve nitelikli çalışan kadrosuyla her yıl araştırma ve geliştirme faaliyetlerine büyük yatırım yapan Shell, teknolojik yenilikleri, kaliteyi ve ürün portföyünü vurguladığı ‘Sorumlu Enerji Geleceği’ konseptiyle hazırladığı standıyla fuar boyunca dikkat çekti.

Shell Madeni Yağlar 5-8 Şubat 2009 tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen, WIN 09’un ilk fazı Machinery 09 fuarına geniş bir ölçekte katılarak endüstriyel yağlayıcılar ve metal işleme teknolojisinde geliştirdiği yaratıcı çözümleri katılımcılarla paylaştı. Shell Madeni Yağlar, 26 Şubat’ta başlayıp 1 Mart’ta bitecek olan ikinci fazda ise Hydraulic & Pneumatic’09 fuarında 6. salonda yer alacak.

Shell teknolojik yeniliklerini sundu


Endüstriyel madeni yağlar pazarı lideri Shell, yüzlerce şirket temsilcilerini İstanbul’da buluşturan fuarların ilk fazında, metal işleme yağları ürün portföyünü tüketiciyle buluştururken ürünlerindeki teknolojik yenilik ve gelişmeleri ziyaretçilere sundu. Birinci fazda sunulan Shell ürünleri arasında suda çözünen metal işleme yağları korozyon önleyiciler, saf kesme yağları, ve kızak yağları yer aldı.

İmalat endüstrisinin buluşma noktası olan WIN Fuarları’nda şirketler, ürün ve hizmetlerini sergilemenin yanı sıra bir yandan da düzenlenen oturumlarda, imalat endüstrisinin bugün ve gelecekteki sorunları ile bunlara yönelik çözüm önerilerini ele aldı. Petrol ve enerji sektörü ile yan sanayinin gelişimi için tüm platformlarda yer alarak çalışma ve uygulamalarını sektör temsilcileriyle paylaşan Shell, WIN fuarlarında da bu misyonunu sürdürüyor.

Shell’in açık arayla lider olduğu endüstriyel madeni yağlar pazarında, sağladığı en son teknolojik gelişmeleri paylaşıp yeni ürünleri hakkında bilgi aktardığı WIN 09 fuarları, 2009 yılının da en önemli endüstriyel aktivitelerinden biri. Yoğun yurtdışı katılım özelliğiyle katılımcılarına ihracat olanakları sağlayan WIN fuarları, Avrasya ve Ortadoğu bölgelerinin en büyük sanayi platformlarından biri olma özelliğini koruyor.