Jump menu

Main content |  back to top

Basın Bültenleri

Shell ve Halkbank’tan bir ilk! Shell’de 7/24 Nakit KGS dolumu yapma fırsatı!

Shell ve Halkbank işbirliğiyle, akaryakıt sektöründe ilk kez bir müşteri sadakat kartı nakit KGS fonksiyonu kazandı. Proje sayesinde Shell Club Smart Card avantajları ve Nakit KGS kolaylığı tek kartta toplanıyor.

Artık sürücüler park sorunu ve zaman kısıtlaması olmadan, KGS özellikli Shell Club Smart kartlarına köprü ve otoyollarda otomatik geçiş için gerekli dolumu Shell istasyonlarında rahatlıkla yapabilecek. Sürücüler böylece, 7 gün 24 saat boyunca anlaşmalı Shell akaryakıt istasyonlarına uğrayarak hizmetten yararlanabilecek.

Müşterilerimiz, yeni NKGS özellikli Club Smart Card’larını anlaşmalı Shell istasyonlarından alabilir ve yine istasyondan eski kartlarındaki puanlarını yeni kartlarına transfer edebilirler. Geçerli istasyon listesi için lütfen burayı tıklayın.

Shell Club Smart Card uygulamasının sağlayacağı tüm avantajlar ve kampanyalar bu kart için de geçerli olacak. Sürücüler böylece, Shell Club Smart Card’ları ile yaptıkları her akaryakıt ve LPG alımlarından puan toplayarak hediye kazanmaya devam ederken aynı zamanda bu kartlarını köprü ve otoyolların KGS’li geçişlerinde de kullanabilecek.
Detaylı bilgi için Shell Müşteri Danışma Hattı: 0 212 444 20 20