Jump menu

Main content |  back to top

Basın Bültenleri

Smart Puanlarınız Artık Akaryakıta Dönüşüyor

Shell’de 250 Club Smart Puana, 5 TL akaryakıt hediye!

Akaryakıt sektörünün yenilikçi şirketi Shell, aracınıza ve size kazandırmaya devam ediyor. Shell’in müşteri sadakat programı Shell Club Smart kapsamında ilgiyle takip edilen avantajlarına bir yenisi daha ekleniyor. Shell Club Smart Card sahipleri, Shell akaryakıt istasyonlarından yaptıkları akaryakıt alımlarında kazandıkları Club Smart puanlar ile ücretsiz akaryakıt sipariş edebiliyorlar.

Bugüne kadar hayata geçirdiği pazarlama çalışmalarıyla müşterilerine birbirinden güzel sürprizler sunan Shell, Shell Club Smart Card sahiplerine yepyeni bir fırsat daha sunuyor. 1 Nisan 2009’da başlayan ve 31 Mart 2010’a kadar sürecek olan Shell Club Smart Card fırsatı ile, Shell müşterileri, 250 Smart Puan karşılığında, KDV dahil 5TL değerinde günde 2 kez hediye akaryakıt sipariş edebilecek.

2002’den bu yana Türkiye akaryakıt sektöründe sadakatin markası olan Shell Club Smart Card, ses getiren kampanyaları ve sürpriz fırsatları ile müşterilerinin ilgisini çekmeye devam edecek.
12 ay gibi uzun bir süreye yayılan Shell Club Smart fırsatı, Shell Club Smart programının dahil olduğu tüm akaryakıt istasyonlarında geçerli olacak ve akaryakıt hediye siparişi için mevcut Club Smart Puanlar da kullanılabilecek.