Jump menu

Main content |  back to top

Şirketimizde görev yapacağınız ilk birkaç yıl içerisinde Shell’in Global Mezun Programı’nın bir parçası olacaksınız. Bu süre içerisinde, size, öğrenmeniz ve katkıda bulunmanız için çok sayıda fırsat sunan görevler verilecektir.

Ardından, sizin için belirli bir kariyer öngörülmesinden ziyade potansiyelinizi en üst seviyeye çikarmanız için, ilerlemek istediğiniz yön ve görevleri seçmenize firsat tanıyacağız. Elbette, size bu kariyer yolunuzda yardımcı olacak ve tavsiyelerde bulunacağiz.

Türkiye’deki Mezun Programı kapsamında şimdi “Petrol Ürünleri Satış ve Pazarlama (Downstream/Retail)” bölümünde fırsatımız mevcuttur.

Gerekli koşullar

Akademik geçmiş bizim için önemli olmakla birlikte en önemli husus değildir. Titiz, disiplinli ve mücadeleci olunması beklenir. Seçim sürecimiz, mezunların, Shell gibi dinamik ve yeniliklere açık bir organizasyonda başarılı olabilmelerini ve gelişebilmelerini sağlamak amacıyla Kapasite, Başarı ve İlişki (Capacity, Achievement, Relationship) alanlarındaki niteliklerini de ölçmeye yönelik olarak tasarlanmıştır. Bilgileri özümseyebilme, sorunları analiz edebilme, tarafsız kararlar verebilme ve yenilikçi fikirler üretebilme yetkinlik ve becerisi kazanacaksınız. Tüm bu hususlara ilaveten, coşkulu ve güven dolu olan ve farkli nitelik ve özelliklere sahip bir ekip içinde çalışma fırsatına sahip olacaksınız.