Jump menu

Main content |  back to top

İş Arama bölümünden Shell dünyasındaki size uygun pozisyonlara ulaşın

İlginizi çeken bir pozisyon bulduğunuzda, çevrimiçi başvuru formumuzu doldurun; 48 saat içinde, tamamladığınız başvuruyu aldığımızı belirten bir onay alacaksınız.

İki hafta içerisinde, mülakata çağrılıp çağrılmayacağınızı size bildireceğiz.

Şu anda size uygun bir pozisyon yoksa, gelecekte açılacak pozisyonlar konusunda değerlendirilmek üzere özgeçmişinizi veya CV'nizi bize gönderebilirsiniz.

Ayrıca, sistemimize kaydolarak İş Uyarısı e-postaları alabilirsiniz.

Shell (veya adımıza işe alım yapan kurumlardan herhangi biri) tarafından işe alım sürecinin herhangi bir aşamasında başvuru sahiplerinden asla para veya ödeme istenmeyeceğini unutmayın. Shell tarafından doğrudan veya dolaylı olarak iş teklifi alan herkesin resmi bir işe alım sürecinden geçmesi gerekecektir.

Başvurunuz olumlu bulunursa, genelde başvurunuzdan yaklaşık iki hafta sonra mülakata davet edilirsiniz. Mülakat genelde 45 dakika - bir saat civarı sürer. Bu görüşme yüz yüze olabileceği gibi telefonda da gerçekleştirilebilir ve deneyimleriniz iş kriterlerine göre değerlendirilir. Mülakatın sonunda sizin de söz konusu pozisyon, çalışma kültürü, ortamı veya ilginizi çekebilecek herhangi bir konu ile ilgili olarak soru sorma fırsatınız olacaktır.

Mülakatta başarılı olursanız, görüşmenizden yaklaşık üç hafta sonra Son Değerlendirme daveti alacaksınız.

En fazla dört saat sürecek olan değerlendirme birkaç adımdan oluşabilir: bir örnek olay incelemesi, bir senaryo egzersizi ve mülakat. Sonunda, pozisyon, ücret, haklar ve teklif sunma süreci hakkında soru sorma hakkınız olacaktır.
 
Bazı durumlarda daha uzun sürebilse de, Son Değerlendirmenin sonucunu görüşmeden birkaç gün sonra size bildirmeye çalışacağız.

Yukarıda verilen süre bilgilerinin tümü ortalama bilgilerdir. Yoğun başvuru dönemlerinde daha uzun süreler söz konusu olabilir.