Jump menu

Main content |  back to top

Mesele bir kazan-kazan ortaklık kurmak: siz kişisel gelişiminizi azami seviyeye çıkarırken, biz sizin yeteneğinizden faydalanırız.

Dünyanın dört bir yanında 130'dan fazla ülkede faaliyet göstererek, size çok çeşitli iş imkânları sunabiliriz. Dahası, ilerlemeniz için gereken tüm destek, fırsat ve eğitimleri almanızı sağlarız.

Shell'in sunduğu çok çeşitli uzmanlık alanlarını incelemek ister misiniz?

Ticari Dağıtım/Üretim

Petrol ve gaz aramalarında Arama ve Üretim (AÜ) ve Gaz ve Enerji (GE) İşletmelerimiz en zorlu ortamlarda bile dünyanın en büyük ve en karmaşık projelerinden bazılarını yürütmektedir

Taahhüt ve temin hizmetleri

Temin dinamikleri, temin araçları ve taahhüt teknikleriyle kalemden boruya kadar her şeyi  satın alma ve tedarik etme

Muhasebe

İşimizin her yönü için etkin ve yenilikçi mali hizmet ve destek sağlama

İnsan Kaynakları

Shell işletmesinin başarısını en değerli kaynağımız olan çalışanlarımızın etkin yönetimi ve yerleştirilmesiyle azami seviyeye çıkarıyoruz.

Bilgi İşlem

Bilgi İşlem ekiplerimiz özel uygulamalar geliştirme ve birinci sınıf teknoloji hizmeti verme konusunda Shell genelinde stratejik çözümler sağlamaktadır.

Satış ve Pazarlama

Kurumsal saygınlığımızı güçlendirmek, marka bilinci oluşturmak ve stratejik iş hedeflerimizi desteklemekten sorumludur.

Tedarik ve Dağıtım

Mal ve hizmet taahhütlerinde bulunmak için gelişmiş temin araçlarını ve tekniklerini kullanarak uluslararası temin dinamiklerine odaklanır.

Ticaret

Dünya emtia pazarlarında ham petrol, gaz, rafine ürünler ve kimyasalların yanı sıra bunların türevlerinin alım satım işlerini gerçekleştiriyoruz.